Categories

Чай з імбирем фініком та грушею 녹차원 개울한 생각 대추배차

Производитель: Ю. Корея
код товара: cha5
Наличие: 10
Цена: 180.00 грн.
Без НДС: 180.00 грн.
Количество:  

Натуральний напій з імбиру, китайського фініка ююба та корейської груші від компанії Nokchawon — це лікарський засіб для домашного користування.

Імбір — найсильніший засіб для профілактики застуди та підняття імунітету. За допомогою імбиру прискорюється обмін речовин та процес виведення шлаків з організму.

У складі ягід китайського фініка ююба містяться вітаміни рибофлавін, аскорбінова кислота, ретинол, а також магній, фосфор, кальцій та інші корисні речовини. Всі ці компоненти допомогають при: лікуванні простудних захворювань, доланні безсоння і стресу, сприяють виведенню токсинів з організму тощо.

Корейський фініково-імбирний чай з грушею виготовляється з поєднанням фруктів і коренів. Це створюює чай насиченого коричневого кольору з фруктово-пряним ароматом. Корейська груша використовується в чаї, щоб надати йому приємну, м’яку солодкість. Це допомагає збалансувати імбир. Цей розчинний чай є представником ряду традиційних корейських смаків. Компанія Nokchawon відома тим, що створює напої, які, завдяки інгрідієнтам що використовуються, приносять справжню користь та неймовірну насолоду. 

Приготування: вміст одного стіка розчинити в 80 мл гарячої води (80-90 С).

В коробці 225г ви знайдете 15 стіків з розчинним чаєм.

Зберігати в сухому прохолодномі місці, уникати попадання прямих сонячних променів.

Метки: