Categories

Вареники со свининой 비비고 돼지고기 교자 600г

Вареники со свининой 비비고 돼지고기 교자 600г
Производитель: Ю. Корея
код товара: в3
Наличие: 2
Цена: 420.00 грн.
Без НДС: 420.00 грн.
Количество:  

Відчуйте справді автентичний смак вареників в корейському стилі. Вареники Bibigo виготовленні з тонкого тіста, для надзвичайної хрумкості, та неймовірно смачної пікантної начинки зі свинини та овочів. Вареникиі Bibigo Mandu можуть бути ідеальним снеком, ситною закускою або повноцінною другою стравою. Просто обсмажте на пательні заморожені вареники, щоб поласувати ароматною, насиченою смаком їжею з високим вмістом білка, яка сподобається усім, хто зібрався за вашим столом. Вареники Bibigo мають стільки смаку, що навіть соус не знадобиться!

 

Способи приготування:

Смажені вареники: Додайте в пательню з антипригарним покриттям 3 ложки рослинного масла. Покладіть заморожені вареники Bibigo на пательню, залишаючи простір між ними. Підсмажуйте на середньому вогні протягом 8 хвилин, перевертаючи кожну сторону кожні 2-3 хвилини або поки всі сторони не стануть золотисто-коричневими.

Парові вареники: Налийте в пароварку достатньо води і закип’ятіть. Як тільки вода закипить, покладіть всередину заморожені шматочки вареників Bibigo і готуйте на пару 8 хвилин.

Суп: Додайте невелику кількість заморожених  вареників до будь-якого супу або бульйону і кип’ятіть 6 хвилин, щоб отримати ситний та ароматний суп Bibigo Mandu.

 

Метки: